Aby odsłonić sobie linki

muszę napisać następną notkę :)
Bo znowu zapomniałam, jak ja te zdjęcia zmniejszałam.

E tam

Poniższa gwiazdka zawisła wczoraj na mej szyi, z okazji wigilii pracowej. Myślałam, że będzie mnie denerwować swoim ciężarem, ale nie, sprawdziła się całkiem całkiem.
Morderczy maraton trwa, m miał wczoraj urlop, w związku z tym wstał o 7.00 i skończył robotę o 21.00. A ja razem z nim.

Tak, jakby nie można było sobie kupić tych szafek na buty w ciągu roku i bawić się nad ich składaniem latem lub jesienią. ALE NIE. Teraz "se" to wymyśliłam i kupiłam. Jeszcze wcześniej odśnieżał, wstawiał choinkę do domu. Aż dziw, że mnie nie zamordował za te szafki. Pytał, czy jeszcze coś "se" wymyśliłam. Dobrze, że podarowałam sobie kredens :D

Dexter kurierzy aż się kurzy - wraca codziennie coraz później, wieczorem potknęłam się o parę paczek, których nie zdążył dostarczyć wczoraj i bał się je zostawić w samochodzie.

Deedee lata, a to światełko pokoju, a to projekt na HiS, a to wigilia klasowa. Łyżwy, kino. Odbiera po mieście prezenty, które zamówiła na ostatnią chwilę.

A dziś rano sypnęły mi się słowa nieparlamentarne na usteczka, bo obudziłam się i zobaczyłam, że jest sms. A sms w piątek rano oznacza, że pani M nie przyjdzie posprzątać. Szszszszfak.....
E tam, powieszę wszędzie łańcuchy i lampki i nie będzie widać syfu. A jak jeszcze będzie coś widać, to sypnę brokatem. I tak nikt nas nie odwiedza w tym roku.

dora 07.01.2019, 21:03

Halo,halo, ziemia do Batumi, czyzbyś odpoczywała po szaleństwach swiąteczno-noworocznych?

batumi 24.12.2018, 08:44

bardzo Wam dziękuję za dobre słowo, jesteście moim światełkiem. w tunelu ;)

fusilla 23.12.2018, 18:37

OLU!
Życzę Ci, aby spokój i pokój płynący z wigilijnego stołu pozostałą na Cały przyszły Rok dla Ciebie i Twojej Rodziny! I Ciepłe z Puchatym też się przyda, to podrzucam!

matka karmiąca 23.12.2018, 17:38

Nie wierzę ,że nikt Was nie odwiedzi ;) A Św.Mikołaj?! Wesołych Świąt !

dora 21.12.2018, 22:58

Przeciez niemal caly dzien ciemno,to swiece,lampki, nastrojowo i będzie ok:)

takajedna_ja 21.12.2018, 16:53

o, i to jest dobre podejście :D z tym brokatem i łańcuchami. :D zrób se eko choinkę tam gdzie najbardziej.
Dobrości samej na te święta