Znowu racja

Tyle, że jak się lubi swoją pracę i lepszej się w życiu nie widziało, a samopoczucie dobre, to się człowiek czuje jak menda, siedząc na dupie.

Ale ja nie o tym - jak ktoś chce (a zwłaszcza pewna frotka), żeby nim potrzęsło, to niech obejrzy "Men, women, children" z A.Sandlerem - dobre, zwłaszcza, jak się ma dorastające dzieci i tego samego, starego, dobrze znanego męża ;-)

I jest jeszcze niezły film "Niewinność" - czeski, leciał na Ale Kino, ale i w sieci widziałam. Fajna końcówka.

Wczoraj, jak to na zwolnieniu, musiałam trzy razy wyjechać z domu - zawieźć, odebrać i odebrać któreś dziecko. Niedaleko, ale zawsze. Dzisiaj siedzę na dupie, będę robić swój kramik internetowy, szkoda tylko, że zdjęcia mam takie sobie w większości przypadków.
Jutro za to wybywam od rana, będę dyżurować z mamą, a siostra pojedzie załatwiać sprawy.

A potem weekend. Oby się nic nie działo.

batumi 18.01.2015, 09:27

dam znać, jak kramik powstanie, na razie zbieram się w sobie, bo trzeba mieć ładne zdjęcia, a moje są takie sobie. Dzięki, uściski przyjmuję!

koticzka 18.01.2015, 00:04

I jeszcze dużo zdrowia!!!!! I uściski, podobno kobietom od razu poprawiają się wszelkie wyniki, bo im serotonina skacze. Uczeni tak mówiom, to cza wierzyć, nie? :)

koticzka 18.01.2015, 00:01

Gdzie kramik? Zaraz polajkuję, popinuję i twitnę? Jam na etsy, ale głównie, jak można sprawdzić, dla popisu ;P

zgaga 16.01.2015, 00:23

Ostatnio stwierdziłam, że polskie filmy na Kulturze są tak dołujące, że ogłosiłam strajk! Wystarczy mi ta zima-nie-zima, by mieć doła!

dees 15.01.2015, 14:20

Oby !